Geesa Modern Art ringhanddoekhouder chroom
SKU: 212323
Leveranciers-referentie: 913504-02
Geesa Modern Art. Ringhanddoekhouder.
Handdoekhouder
| Vorm | Ring rechthoekig |
| Materiaal | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Verchroomd |
| Met verwisselbare decor-afdekkap/rozet | Nee |
| Uitvoering afdekrozet | Rechthoekig |
| Kleur | Chroom |
| Aantal handdoekstangen | 1 |
| Met washandhaakje | Nee |
| Verborgen bevestiging | Ja |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Lengte | 200mm |
| Hoogte | 35mm |
| Diepte | 130mm |