Duravit No.1 handwasbak 36x22 cm
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20052202 |
Duravit No.1 handwasbak 36x22 cm
|
Stock central:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20052203 |
Duravit No.1 handwasbak 45x35 cm
|
Stock central:
|
TEC Delémont:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 018271
Référence fournisseur: 07453600412
Duravit. No.1. Handwasbakje zonder overloop, met kraanvlak. Kraangat rechts, inclusief bevestiging, onderzijde geglazuurd. Afmetingen 360x220mm. Installatie enkel mogelijk in combinatie met bekersifon met verlengde afvoer.
Wastafel
| Vorm | Rechthoekig |
| Materiaal | Keramiek |
| Kwaliteitsklasse | Overig |
| Kleur | Wit |
| Soort bevestiging | Console en plugbout |
| Montagewijze | Hangend |
| Hartmaat boutgaten | 220mm |
| Geschikt voor console lengte | 360mm |
| Geschikt voor hoekmontage links | Nee |
| Geschikt voor meubel | Nee |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Geschikt voor hoekmontage rechts | Nee |
| Afzetplateau | Zonder |
| Aantal gebruiksplaatsen | 1 |
| Aantal waskommen | 1 |
| Medische uitvoering | Nee |
| Onderhoudsvriendelijke oppervlakken | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Kraangat | Midden |
| Aantal kraangaten per waskom | 1 |
| Doorslaanbare kraangaten | Zonder |
| Met kraan | Nee |
| Met overloop | Nee |
| Overloop zichtbaar | Nee |
| Met afvoerklep | Nee |
| Met afvoerstop en ingebouwde overloop | Nee |
| Met boring voor draaiknop waste | Nee |
| Diameter afvoergat | 46mm |
| Met geïntegreerde zeepschaal | Nee |
| Met boring voor zeepdispenser | Nee |
| Met handdoekhouder | Nee |
| Met rugwand | Nee |
| Geschikt voor sifonkap | Nee |
| Sifonkap meegeleverd | Nee |
| Zuil meegeleverd | Nee |
| Poten meegeleverd | Nee |
| Diepte | 220mm |
| Hoogte | 140mm |
| Voorzien van aardverbinding (aansluiting) | Nee |