Duravit D-Code handwasbak halfrond 40 x 22 cm kraangat rechts glanzend wit
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
| SKU | Name | Bruttopreis | Anzahl | Verpackung | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20037388 |
Duravit D-Code Handwaschbecken 36 cm mit Überlauf Hahnloch links
|
Zentrallager:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20027709 |
Duravit D-Code Handwaschbecken 36x27 cm
|
Zentrallager:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20070964 |
Duravit D-Code handwaschbecken halbkreisförmige 40 x 22 hahnloch rechts weiß gl.
|
Zentrallager:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20069839 |
Duravit D-Code handwaschbecken rund 45 x 33 cm weiß glänzend
|
Zentrallager:
|
TEC Delémont:
|
|
|
Nachfolgend finden Sie alle Informationen zum ausgewählten Artikel:
Referenz Hersteller 07494000412
Wastafel
| Vorm | Rond |
| Materiaal | Keramiek |
| Kwaliteitsklasse | Overig |
| Kleur | Wit |
| Soort bevestiging | Ophanghaak |
| Montagewijze | Hangend |
| Hartmaat boutgaten |
200mm 220mm |
| Geschikt voor console lengte |
400mm 450mm |
| Geschikt voor hoekmontage links | Nee |
| Geschikt voor meubel | Nee |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Geschikt voor hoekmontage rechts | Nee |
| Afzetplateau | Zonder |
| Aantal gebruiksplaatsen | 1 |
| Aantal waskommen | 1 |
| Medische uitvoering | Nee |
| Onderhoudsvriendelijke oppervlakken | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Kraangat | Midden |
| Aantal kraangaten per waskom | 1 |
| Met kraan | Nee |
| Met overloop | Nee |
| Overloop zichtbaar | Nee |
| Met afvoerklep | Nee |
| Met afvoerstop en ingebouwde overloop | Nee |
| Met boring voor draaiknop waste | Nee |
| Diameter afvoergat | 46mm |
| Met geïntegreerde zeepschaal | Nee |
| Met boring voor zeepdispenser | Nee |
| Met handdoekhouder | Nee |
| Met rugwand | Nee |
| Sifonkap meegeleverd | Nee |
| Geschikt voor zuil | Nee |
| Zuil meegeleverd | Nee |
| Geschikt voor poten | Nee |
| Poten meegeleverd | Nee |
| Breedte/diameter | 400mm |
| Hoogte | 140mm |
| Voorzien van aardverbinding (aansluiting) | Nee |