Villeroy&Boch Subway vlakspoel hangtoilet wit alpin
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20054176 |
Villeroy&Boch Subway vlakspoel hangtoilet wit alpin
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 053104
Référence fournisseur: 66031001
Villeroy&Boch. Subway. Ovale wandhangende vlakspoelcloset met horizontale afvoer. Wit alpin. 370 x 560 mm.
Closet
| Type | Wand |
| Materiaal | Keramiek |
| Kleur | Wit |
| Glansgraad | Glanzend |
| Spoelvorm | Vlak |
| Onderhoudsvriendelijke oppervlakken | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Zonder spoelrand | Nee |
| Verhoogd toilet | Nee |
| Kindertoilet | Nee |
| Spoelwaterhoeveelheid | 6l |
| Met dijstukken/vaste closetzitting | Nee |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Met stankafzuiging | Nee |
| Powerflush | Nee |
| Plaats uitlaat | PK (Pijp kort) |
| Breedte | 370mm |
| Diepte | 560mm |
| Hoogte | 365mm |
| Hartmaat bevestiging wandcloset | 180mm |
| Voorzien van aardverbinding (aansluiting) | Nee |