Geberit Bambini hangtoilet voor kinderen 535 mm
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
Nachfolgend finden Sie alle Informationen zum ausgewählten Artikel:
SKU: 057031
Referenz Hersteller 201700000
Geberit. Bambini. Hangtoilet voor kinderen 535 mm. Geschikt voor kinderdagverblijven en scholen. Kan gecombineerd worden met een inbouwsysteem, hierbij is de aansluitset Geberit van lengte 30 cm noodzakelijk. De WC-zitting is afzonderlijk te bestellen. EN 997.
SKU 20069671 ist der Nachfolger von SKU 20044906Closet
| Type | Wand |
| Materiaal | Keramiek |
| Kleur | Wit |
| Glansgraad | Glanzend |
| Spoelvorm | Diep |
| Zonder spoelrand | Nee |
| Verhoogd toilet | Nee |
| Kindertoilet | Ja |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Plaats uitlaat | PK (Pijp kort) |
| Breedte | 330mm |
| Diepte | 535mm |
| Hoogte | 335mm |
| Hartmaat bevestiging closetzitting | 155mm |