Ideal Standard Tesi hangtoilet pack Aquablade zwart mat
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20062163 |
Ideal Standard Tesi hangtoilet pack Aquablade zwart mat
|
Stock central:
|
TEC Lomme:
|
|
|
|
| 20062216 |
Ideal Standard Tesi hangtoilet pack rimless softclose
|
Stock central:
|
TEC Lomme:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 050314
Référence fournisseur: T3546V3
Ideal Standard. Tesi. Hangtoilet pack, Aquablade spoeltechnologie, kleur: mat zwart.
Closetcombinatie
| Type | Wand |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Keramiek |
| Glansgraad | Mat |
| Spoelvorm | Diep |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Verhoogd toilet | Nee |
| Spoeling | Overig |
| Wateraansluiting links | Nee |
| Wateraansluiting achter | Nee |
| Wateraansluiting onder | Nee |
| Met toiletzitting | Ja |
| Breedte | 365mm |
| Diepte | 535mm |
| Hoogte | 335mm |
Fiches technique
| F20062163f | Télécharger |