Geberit Acanto set hang-wc diepspoel TurboFlush zitting soft close wit KeraTect
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20059691 |
Geberit Acanto set hang-wc diepspoel TurboFlush zitting soft close wit
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20059668 |
Geberit Acanto set hang-wc diepspoel TurboFlush zitting soft close wit KeraTect
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 057211
Référence fournisseur: 502.718.00.8
Geberit. Acanto. Set hang-wc diepspoeler. Wc-pot zonder spoelrand met TurboFlush-spoeltechniek. Spoelt met 4 l. Gesloten vorm. Wc-zitting van Duroplast met EasyMount scharnieren. Inclusief bevestigingsmateriaal.
Closetcombinatie
| Type | Wand |
| Kleur | Wit |
| Glansgraad | Glanzend |
| Spoelvorm | Diep |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Onderhoudsvriendelijke oppervlakken | Ja |
| Montagewijze systeem gebonden | Ja |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Verhoogd toilet | Nee |
| Zonder spoelrand | Ja |
| Spoeling | Twee hoeveelheden |
| Breedte | 360mm |
| Diepte | 530mm |
| Hoogte | 385mm |
| Met stankafzuiging | Nee |