Ideal Standard Tesi jachtbak 3/6L zij-aansluiting
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20037427 |
Ideal Standard Tesi jachtbak 3/6L zij-aansluiting
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 040093
Référence fournisseur: T356701
Ideal Standard. Tesi. Jachtbak 3/6L met zij-aansluiting.
Opbouwspoelreservoir
| Materiaal spoelreservoir | Overig |
| Kleur | Wit |
| Maat aansluiting leidingwater | 3/8" |
| Wateraansluiting links | Ja |
| Wateraansluiting rechts | Ja |
| Wateraansluiting boven | Nee |
| Wateraansluiting onder | Nee |
| Wateraansluiting achter | Nee |
| Spoelwaterhoeveelheid |
3l 6l |
| Spoeling | Twee hoeveelheden |
| Bediening | Drukktoets |
| Positie reservoir | Diep, laag |
| Hoogte | 385mm |
| Breedte | 310mm |
| Diepte | 0mm |