GO by Van Marcke Gustav PACK staand toilet H-uitgang Rimless Softclose
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
SKU: 049178
GO by Van Marcke. Gustav. PACK. Staand toilet met H-uitgang 18 cm uit wit porselein. Jachtbak met Geberit mechanisme 3/6L en dunnen softcloset en take-off toiletzitting.
Closetcombinatie
| Type | Vats |
| Spoelvorm | Cascade |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Verhoogd toilet | Nee |
| Spoeling | Twee hoeveelheden |
| Wateraansluiting links | Ja |
| Wateraansluiting rechts | Ja |
| Wateraansluiting achter | Nee |
| Wateraansluiting onder | Nee |
| Breedte | 379mm |
| Diepte | 645mm |
| Hoogte | 760mm |
DOPs
| DOP_049178d | Download |