GO Van Marcke Paris PACK staand toilet S-uitgang 22,5 cm
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20072169 |
GO Van Marcke Paris PACK Stand-WC S-Ausgang 22,5 cm
|
Stock central:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20072180 |
GO Van Marcke Paris PACK staand toilet H-uitgang 18 cm
|
Stock central:
|
TEC Delémont:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
Closetcombinatie
| Type | Vats |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Glansgraad | Glanzend |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Verhoogd toilet | Nee |
| Plaats uitlaat | S-vormig |
| Zonder spoelrand | Ja |
| Bediening reservoir | Drukktoets |
| Spoeling | Twee hoeveelheden |
| Spoelwaterhoeveelheid |
3l 6l |
| Met toiletzitting | Ja |
| Soort zitting | Zacht |
| Met snelbevestiging zitting | Ja |
| Breedte | 380mm |
| Diepte | 645mm |
| Hoogte | 765mm |
| VM kleur | Wit |
Fiches technique
| F20072169n | Télécharger |