Tece TeceLux Mini bedieningsplaat zwart glas
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
Nachfolgend finden Sie alle Informationen zum ausgewählten Artikel:
SKU: 087591
Referenz Hersteller 9240961
Tece. TeceLux Mini. Bedieningsplaat met elektronische spoeler Touch-bediening. Afmetingen: 220 x 150 x 8 mm.
Bedieningsplaat spoelsysteem mechanisch
| Materiaal | Glas |
| Basiskleur | Zwart |
| Type bekrachtiging | Elektronisch |
| Bediening | Tweeknops |
| Geschikt voor frontbediening | Ja |
| Lengte | 150mm |
| Breedte | 220mm |
| Hoogte | 8mm |