Grohe Relexa Basic 85 hoofddouche messing 50mm hoog aansluiting 1/2"
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20016556 |
Grohe Relexa Basic 85 hoofddouche messing 50mm hoog aansluiting 1/2"
|
Stock central:
|
TEC Delémont:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 168404
Référence fournisseur: 28404000
Grohe. Relexa Basic 85. Hoofddouche uit messing, 50 mm hoog, aansluiting 1/2".
Douchekop
| Vorm | Rond |
| Basiskleur | Chroom |
| Debietklasse | Zonder |
| Max. aftapcapaciteit (bij 300 kPa) | 95l/min |
| Met douchearm | Nee |
| Lengte douchearm | 0mm |
| Verstelbare kop | Nee |
| Instelbare sproeihoek | Nee |
| Antikalksysteem | Nee |
| Instelbare sproeistraal | Nee |
| Aantal straalsoorten | 1 |
| Zijdouche | Nee |
| Aansluiting | Binnendraad |
| Met rozet | Nee |
| Maat draadaansluiting (inch) | 1/2 " |
| Diameter | 85mm |
| Voorsprong | 0mm |
| Breedte | 85mm |
| Hoogte | 50mm |
| Diepte | 50mm |
Fiches technique
| F168404n | Télécharger |