Grohe Rainshower Cosmopolitan 310 hoofddouche 1straal D310mm 1/2 EcoJoy chroom
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
SKU: 168927
Referenz Hersteller 27478000
Grohe. Rainshower. Cosmopolitan 310. Hoofddouche in metaal D310 mm. 1 straal: Rain. GROHE DreamSpray: optimaal straalpatroon. Aansluiting 1/2. GROHE EcoJoy max. 9,5 l/min. Kogelgewricht met draaihoek ± 20°. SpeedClean antikalksysteem. GROHE StarLight schitterende chroomafwerking.
Pommeau/tête de douche
| Forme | Rond |
| Couleur de base | Chrome |
| Classe de courant de volume | Z |
| Capacité de robinet (à 300 kPa) | 8.5l/min |
| Avec bras de douche | Non |
| Longueur du bras de douche | 0mm |
| Tête ajustable | Non |
| Angle de dispersion ajustable | Oui |
| Système d'anticalcaire | Oui |
| Pression de dispersion ajustable | Non |
| Nombre de possibilités de jet | 1 |
| Douche latérale | Non |
| Raccordement | Filetage intérieur |
| Avec rosace | Non |
| Dimension du raccordement fileté (en pouces) | 1/2 pouce |
| Diamètre | 310mm |
| Projection | 0mm |
| Largeur | 310mm |
| Hauteur | 51mm |
| Profondeur | 51mm |