GRH 26370 EUPH.CUBE COUDE+SUP
SKU: 163232
Leveranciers-referentie: 26370000
Grohe. Euphoria Cube. Coude à encastrer 1/2" avec support mural pour douchette, filetage extérieur 1/2", clapet anti-retour. GROHE Starlight durable.
Douche-aansluitstuk
| Basiskleur | Chroom |
| Uitvoering | Wandmontage |
| Maat draadaansluiting (inch) | 1/2 " |
| Schroefdraadverbinding | Buitendraad |
| Lengte | 88mm |
| Met terugstroombeveiliging | Ja |
| Voor douchekop | Ja |
| Voor doucheslang | Nee |
| Met rozet | Ja |
| Met gewricht | Nee |
| Afmeting rozet | 52mm |
| Met houder | Ja |