Ideal Standard Alu+ Thermostatisches Duschsystem Silver
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20063609 |
Ideal Standard Alu+ thermostatisch douchesysteem Silk Black
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20063607 |
Ideal Standard Alu+ thermostatisch douchesysteem antikalk Rosé
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20063608 |
Ideal Standard Alu+ thermostatisch douchesysteem antikalk Silver
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
Leveranciers-referentie: BD583SI
Ideal Standard. Alu+. Thermostatisches Duschsystem. Runde Kopfbrause Durchmesser 26 cm. Runde Handbrause Durchmesser 10 cm. Wird mit 2 Ablagen geliefert. Hergestellt aus 84% recyceltem Aluminium.
Duschsäule/Duschpaneel
| Montage | Wand |
| Einbau | Nein |
| Höhenverstellbar | Nein |
| Ausführung der Temperaturregelung | manuelle Bedienung |
| Position Wasseranschluss | unten |
| Mit Kopfbrause | Ja |
| Mit Handbrause | Ja |
| Höhenverstellbare Handbrause | Ja |
| Lengte doucheslang | 1750mm |
| Met zijdouches | Nee |
| Met zitplaats | Nee |
| Met zeephouder | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Materiaal behuizing | Aluminium/kunststof |
| Basiskleur | Overig |
| Hoogte | 1113mm |
| Diameter | 260mm |
| Drukbereik | 0.5bar |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Aansluiting aanvoer | Buitendraad |
| Aansluitmaat aanvoer | 1/2 " |