Hansgrohe Vernis Shape Showerpipe 230 1 jet met thermostaat mat zwart
| SKU | Name | Bruttopreis | Anzahl | Verpackung | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20062611 |
Hansgrohe Vernis Shape Showerpipe 230 1 jet mit Thermostat chrom
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20062612 |
Hansgrohe Vernis Shape Showerpipe 230 1 jet mit Thermostat mattschwarz
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Nachfolgend finden Sie alle Informationen zum ausgewählten Artikel:
SKU: 187059
Referenz Hersteller 26286670
Hansgrohe. Vernis Shape. Showerpipe 230 1 jet met douchethermostaat. Bestaat uit: hoofddouche Vernis Shape 230 1 jet, handdouche, douchethermostaat, doucheslang, glijstuk en douchestang. Straalplaatoppervlak hoofddouche: 230 x 170 mm. Straalsoort hoofddouche: Rain. Plafonddouche met verstelbare hoek . Maximale doorstroomhoeveelheid bij 3 bar: 15,2 l/min. . Debiet Rain (bij 3 bar): 12,4 l/min . Straalsoort handdouche: Rain en IntenseRain . Doorstroomhoeveelheid van handdouche bij 3 bar: 15,2 l/min. . Minimale bedrijfsdruk: 1 bar . Maximale bedrijfsdruk: 10 bar . Douchestangdiameter: 19 mm . In hoogte verstelbaar glijstuk met vergrendelend drukknopglijstuk. Lengte douchearm hoofddouche: 426 mm. Veiligheidsblokkering bij 40°C. Instelbare heetwaterbegrenzing. Geschikt voor doorstromers. Montagetype: opbouwmontage . Aansluitgrootte DN15. Aansluitdraad G ½. Hartafstand 150 ± 12 mm. Intrinsiek veilig tegen terugstroming. Buislengte: 1124 mm .
Duschsäule/Duschpaneel
| Montage | Wand |
| Einbau | Nein |
| Höhenverstellbar | Nein |
| Ausführung der Temperaturregelung | thermostatisch |
| Bedienung der Duschen | mechanisch |
| Selbstverschließend | Nein |
| Automatischer Spülzyklus | Nein |
| Mit Umstelleinheit | Nein |
| Mit Kopfbrause | Ja |
| Mit Handbrause | Ja |
| Höhenverstellbare Handbrause | Ja |
| Länge Duschschlauch | 1600mm |
| Mit Seitenduschen | Nein |
| Seitenduschen verstellbar | Nein |
| Seitenduschen mit einstellbarem Durchlass | Nein |
| Mit Sitz | Nein |
| Mit Seifenhalter | Nein |
| Mit Ablage | Nein |
| Mit Beleuchtung | Nein |
| Werkstoff des Gehäuses | Kunststoff |
| Grundfarbe | sonstige |
| Höhe | 1230mm |
| Breite | 277mm |
| Tiefe | 512mm |
| Durchmesser | 19mm |
| Druck |
1bar 10bar |
| Min. Durchlass (Mischwasser) | 6.8l/min |
| Mit Filter | Nein |
| Mit Eckventil | Nein |
| Mit Rückstromsicherung | Nein |
| Mit Befestigungsmaterial | Ja |
| Verbrühschutz | Ja |
| Anschluss Vorlauf | Innengewinde |
| Anschlussmaß Zufuhr | 1/2 Zoll |