Outlet
Hansgrohe Raindance Select douchezuil 360mm chroom
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20017145 |
Hansgrohe Raindance Select douchezuil 360mm chroom
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 188413
Référence fournisseur: 27134000
Hansgrohe. Raindance Select. Douchezuil 360 mm, chroom.
Douchezuil/paneel
| Montage | Wand |
| Verstelbare hoogte | Nee |
| Uitvoering temperatuurregeling | Thermostatisch |
| Bediening douches | Mechanisch |
| Zelfsluitend | Nee |
| Met omschakeleenheid | Ja |
| Met hoofddouche | Ja |
| Met handsproeier | Ja |
| Handdouche in hoogte verstelbaar | Nee |
| Lengte doucheslang | 1600mm |
| Met zijdouches | Nee |
| Met zitplaats | Nee |
| Met zeephouder | Nee |
| Materiaal behuizing | Messing |
| Basiskleur | Chroom |
| Hoogte | 1200mm |
| Breedte | 360mm |
| Diameter | 360mm |
| Drukbereik | 1.5bar |
| Min. doorstroming (mengwater) | 16l/min |
| Met stopkraan | Ja |
| Aansluitmaat aanvoer | 1/2 " |