Zucchetti Douchearm wandmontage 35 cm mat zwart
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
Leveranciers-referentie: Z93027.N6
Zucchetti. Douchearm wandmontage 35 cm. Mat zwart.
Douche-aansluitstuk
| Basiskleur | Zwart |
| Uitvoering | Wandmontage |
| Maat draadaansluiting (inch) | 1/2 " |
| Accentkleur | Zwart |
| Schroefdraadverbinding | Buitendraad |
| Lengte | 350mm |
| Met terugstroombeveiliging | Nee |
| Voor douchekop | Ja |
| Voor doucheslang | Nee |
| Met rozet | Ja |
| Met gewricht | Ja |
| Afmeting rozet | 57mm |
| Met houder | Ja |
| VM kleur | Matt Black |