Grohe Rainshower douche-arm 372mm aansluiting 1/2 met slang chroom
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
SKU: 163093
Referenz Hersteller 28982000
Grohe. Rainshower. Douche-arm 372 mm uit metaal, aansluiting 1/2 met slang.
Douche-aansluitstuk
| Basiskleur | Chroom |
| Uitvoering | Wandmontage |
| Maat draadaansluiting (inch) | 1/2 " |
| Schroefdraadverbinding | Buitendraad |
| Lengte | 372mm |
| Met terugstroombeveiliging | Ja |
| Voor douchekop | Ja |
| Voor doucheslang | Nee |
| Met rozet | Ja |
| Mit Gelenk | Nein |
| Rosettengröße | 96mm |
| Mit Halterung | Nein |