Van Marcke Eris douchebak vierkant 900 x 900 x 35 mm
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20006139 |
Van Marcke Eris douchebak vierkant 800 x 800 x 35 mm
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20006140 |
Van Marcke Eris douchebak vierkant 900 x 900 x 35 mm
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 122271
Van Marcke. Eris. Zelfdragende douchetub in acryl met rand. Wit blinkend. Afvoer D90 (apart te bestellen). Potenstel optioneel (sku 122280).
SKU 20075000 est le successeur de SKU 20006140Douchebak
| Vorm | Vierkant (kwadratisch) |
| Hoekmodel | Nee |
| Vrijstaand | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Kwaliteitsklasse | Acryl |
| Radius | 4.4mm |
| Lengte | 900mm |
| Breedte | 900mm |
| Hoogte | 35mm |
| Inwendige diepte | 35mm |
| Met poten | Nee |
| Kleur | Wit |
| Glansgraad | Glanzend |
| Diameter afvoergat | 90mm |
| Met antislipuitrusting | Nee |