Van Marcke Eris douchebak vierkant 800 x 800 x 35 mm
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20006139 |
Van Marcke Eris douchebak vierkant 800 x 800 x 35 mm
|
Stock central:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20006140 |
Van Marcke Eris douchebak vierkant 900 x 900 x 35 mm
|
Stock central:
|
TEC Delémont:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 122270
Van Marcke. Eris. Zelfdragende douchetub in acryl met rand. Wit blinkend. Afvoer D90 (apart te bestellen). Potenstel optioneel (sku 122280).
SKU 20074998 est le successeur de SKU 20006139Article 20006139 est le remplacement de 20002951Douchebak
| Vorm | Vierkant (kwadratisch) |
| Hoekmodel | Nee |
| Vrijstaand | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Kwaliteitsklasse | Acryl |
| Radius | 4.4mm |
| Lengte | 800mm |
| Breedte | 800mm |
| Hoogte | 35mm |
| Inwendige diepte | 35mm |
| Met poten | Nee |
| Kleur | Wit |
| Glansgraad | Glanzend |
| Diameter afvoergat | 90mm |
| Met antislipuitrusting | Nee |