intro Stella 45 onderbouwkast B800xD455xH400mm 1 lade wit
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
| SKU | Name | Bruttopreis | Anzahl | Verpackung | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20054076 |
intro Stella 45 Unterschrank 80 cm 1 Schublade Soft Oak Greige
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20069361 |
intro Stella 45 Unterschrank B800xD455xH400mm 1Schublade Sandstone Oak
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20052722 |
intro Stella 45 Unterschrank B800xD455xH500mm 1Schublade Thermo Oak Black
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20069426 |
intro Stella 45 Unterschrank B800xH400xD455mm 1Schublade Silver Sage
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20052704 |
intro Stella 45 onderbouwkast B800xD455xH400mm 1 lade wit
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Nachfolgend finden Sie alle Informationen zum ausgewählten Artikel:
SKU: 946346
intro. Stella 45. Onderbouwkast 80 cm met 1 lade. Greeploos. Kleur: wit. Te combineren met de Van Marcke Smart buissifon 20015775
Wastafelonderkast
| Montagewijze | Wand |
| Met blad | Nee |
| Met waskom(men) | Nee |
| Hoogte | 400mm |
| Breedte | 800mm |
| Diepte | 455mm |
| Aantal deuren (totaal) | 0 |
| Aantal schuifladen | 1 |
| Materiaal corpus | Spaanderplaat |
| Materiaal front | Spaanderplaat |
| Kleur corpus | Wit |
| Kleur front | Wit |
| Uitvoering handgrepen | Geïntegreerd |
| Met handgrepen | Nee |
| Met kraan | Nee |
| Met handdoekhouder | Nee |
| Met spiegel | Nee |
| Met contactdoos | Nee |