Van Marcke Fortitudo 45 Tre onderbouwkast B1600xH880xD455mm 4 laden afterglow
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
| SKU | Name | Bruttopreis | Anzahl | Verpackung | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20036278 |
Van Marcke Fortitudo 45 Tre onderbouwkast B1600xH880xD455mm 4 laden Basalt
|
Zentrallager:
|
TEC Lomme:
|
|
|
|
| 20036284 |
Van Marcke Fortitudo 45 Tre onderbouwkast B1600xH880xD455mm 4 laden Cashmere
|
Zentrallager:
|
TEC Lomme:
|
|
|
|
| 20072442 |
Van Marcke Fortitudo 45 Tre onderbouwkast B1600xH880xD455mm 4 laden Castello Oak Brown
|
Zentrallager:
|
TEC Lomme:
|
|
|
|
| 20072618 |
Van Marcke Fortitudo 45 Tre onderbouwkast B1600xH880xD455mm 4 laden Charcoal Asche
|
Zentrallager:
|
TEC Lomme:
|
|
|
|
| 20037319 |
Van Marcke Fortitudo 45 Tre onderbouwkast B1600xH880xD455mm 4 laden Chocolat
|
Zentrallager:
|
TEC Lomme:
|
|
|
|
| 20036286 |
Van Marcke Fortitudo 45 Tre onderbouwkast B1600xH880xD455mm 4 laden Concrete
|
Zentrallager:
|
TEC Lomme:
|
|
|
|
| 20036282 |
Van Marcke Fortitudo 45 Tre onderbouwkast B1600xH880xD455mm 4 laden Cosmos
|
Zentrallager:
|
TEC Lomme:
|
|
|
|
| 20036279 |
Van Marcke Fortitudo 45 Tre onderbouwkast B1600xH880xD455mm 4 laden Oak Hell
|
Zentrallager:
|
TEC Lomme:
|
|
|
|
| 20036281 |
Van Marcke Fortitudo 45 Tre onderbouwkast B1600xH880xD455mm 4 laden Onyx
|
Zentrallager:
|
TEC Lomme:
|
|
|
|
| 20036285 |
Van Marcke Fortitudo 45 Tre onderbouwkast B1600xH880xD455mm 4 laden Rila Oak
|
Zentrallager:
|
TEC Lomme:
|
|
|
|
| 20071753 |
Van Marcke Fortitudo 45 Tre onderbouwkast B1600xH880xD455mm 4 laden Soft Coral
|
Zentrallager:
|
TEC Lomme:
|
|
|
|
| 20036283 |
Van Marcke Fortitudo 45 Tre onderbouwkast B1600xH880xD455mm 4 laden Thermo Oak Black
|
Zentrallager:
|
TEC Lomme:
|
|
|
|
| 20037320 |
Van Marcke Fortitudo 45 Tre onderbouwkast B1600xH880xD455mm 4 laden Vanille
|
Zentrallager:
|
TEC Lomme:
|
|
|
|
| 20036280 |
Van Marcke Fortitudo 45 Tre onderbouwkast B1600xH880xD455mm 4 laden Walnut
|
Zentrallager:
|
TEC Lomme:
|
|
|
|
| 20065514 |
Van Marcke Fortitudo 45 Tre onderbouwkast B1600xH880xD455mm 4 laden afterglow
|
Zentrallager:
|
TEC Lomme:
|
|
|
|
| 20050773 |
Van Marcke Fortitudo 45 Tre onderbouwkast B1600xH880xD455mm 4 laden beach
|
Zentrallager:
|
TEC Lomme:
|
|
|
|
| 20050772 |
Van Marcke Fortitudo 45 Tre onderbouwkast B1600xH880xD455mm 4 laden black
|
Zentrallager:
|
TEC Lomme:
|
|
|
|
| 20050776 |
Van Marcke Fortitudo 45 Tre onderbouwkast B1600xH880xD455mm 4 laden blue
|
Zentrallager:
|
TEC Lomme:
|
|
|
|
| 20065512 |
Van Marcke Fortitudo 45 Tre onderbouwkast B1600xH880xD455mm 4 laden castello oak
|
Zentrallager:
|
TEC Lomme:
|
|
|
|
| 20065511 |
Van Marcke Fortitudo 45 Tre onderbouwkast B1600xH880xD455mm 4 laden desert ash
|
Zentrallager:
|
TEC Lomme:
|
|
|
|
| 20050775 |
Van Marcke Fortitudo 45 Tre onderbouwkast B1600xH880xD455mm 4 laden green
|
Zentrallager:
|
TEC Lomme:
|
|
|
|
| 20065513 |
Van Marcke Fortitudo 45 Tre onderbouwkast B1600xH880xD455mm 4 laden halifax gold
|
Zentrallager:
|
TEC Lomme:
|
|
|
|
| 20050777 |
Van Marcke Fortitudo 45 Tre onderbouwkast B1600xH880xD455mm 4 laden marron
|
Zentrallager:
|
TEC Lomme:
|
|
|
|
| 20050774 |
Van Marcke Fortitudo 45 Tre onderbouwkast B1600xH880xD455mm 4 laden taupe
|
Zentrallager:
|
TEC Lomme:
|
|
|
|
| 20036277 |
Van Marcke Fortitudo 45 Tre onderbouwkast B1600xH880xD455mm 4 laden white
|
Zentrallager:
|
TEC Lomme:
|
|
|
|
| 20050771 |
Van Marcke Fortitudo 45 Tre onderbouwkast B1600xH880xD455mm 4 laden white
|
Zentrallager:
|
TEC Lomme:
|
|
|
Nachfolgend finden Sie alle Informationen zum ausgewählten Artikel:
Van Marcke. Fortitudo 45 Tre. Onderbouwkast 200 cm met 4 laden, zonder sifonuitsnijding, greeploos. Beschikbaar in verschillende kleuren. Te combineren met de Van Marcke Smart buissifon 20015775
Wastafelonderkast
| Montagewijze | Vloer/wand |
| Met blad | Nee |
| Met waskom(men) | Nee |
| Hoogte | 880mm |
| Breedte | 1600mm |
| Diepte | 455mm |
| Aantal deuren (totaal) | 0 |
| Aantal schuifladen | 4 |
| Materiaal corpus | Spaanderplaat |
| Materiaal front | Spaanderplaat |
| Kleur corpus | Noten |
| Kleur front | Noten |
| Uitvoering handgrepen | Geïntegreerd |
| Met handgrepen | Nee |
| Met handdoekhouder | Nee |
| Met spiegel | Nee |
| VM kleur | Walnut Afterglow |
Technisches Datenblatt
| F20065507 | Download |