Outlet
intro Neva tablette intégrée marbre artificiel 2lavabos 1400x500x15mm blanc
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20002802 |
intro Neva geïntegreerde tablet kunstmarmer met 2wastafels 1200x500x15mm wit
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20002803 |
intro Neva geïntegreerde tablet kunstmarmer met 2wastafels 1400x500x15mm wit
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 928343
intro. Neva. tablette résine. 1400x500x15mm. blanc
Table de lavabo
| Modèle | Avec lavabo(s) intégré(s) |
| Forme | Rectangulaire |
| Adapté à un montage en angle | Non |
| Nombre d'emplacements | 2 |
| Nombre de lavabos/logements de lavabo | 2 |
| Nombre de trous de robinet | 2 |
| Partie amovible | Sans |
| Largeur | 1400mm |
| Profondeur | 500mm |
| Épaisseur | 15mm |
| Avec paroi arrière | Non |
| Matériau du dessus | Plastique |
| Materiaal waskom(men) | Kunststof |
| Kleur blad | Wit |
| Kleur waskom(men) | Wit |
| Met handdoekhouder | Nee |
Technische fiches
| F928343n | Download |