Outlet
intro Casa 20 wastafelblad met 2 geïntegreerde waskommen 1210x460x17mm wit
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20028791 |
intro Casa 20 tablette avec 2lavabos intégrés 1210x460x17mm blanc
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20028788 |
intro Casa tablette avec 2 lavabos intégrés 1210x460x17mm blanc
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 928376
intro. Casa 2.0. Wastafelblad met 2 geïntegreerde waskommen voorzien van 2 kraangaten, 1210 x 460 x 17 mm. Porselein. Blinkend wit.
Wastafelblad
| Uitvoering | Met geïntegreerde waskom(men) |
| Vorm | Rechthoekig |
| Aantal gebruiksplaatsen | 2 |
| Aantal waskommen/waskomuitsparingen | 2 |
| Aantal kraangaten | 2 |
| Aflegdeel | Zonder |
| Met sifonuitsparing(en) | Ja |
| Breedte | 1210mm |
| Diepte | 460mm |
| Dikte | 17mm |
| Materiaal blad | Keramiek |
| Materiaal waskom(men) | Keramiek |
| Kleur blad | Wit |
| Kleur waskom(men) | Wit |
Fiches technique
| F928376f | Télécharger |