Van Marcke Cettina twin tablet porselein met 2wastafels 1210x465x170mm taupe
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20003118 |
Van Marcke Cettina twin tablet porselein met 2wastafels 1210x465x170mm mat wit
|
Stock central:
|
TEC Lomme:
|
|
|
|
| 20003114 |
Van Marcke Cettina twin tablet porselein met 2wastafels 1210x465x170mm wit
|
Stock central:
|
TEC Lomme:
|
|
|
|
| 20003126 |
Van Marcke Cettina twin tablette porcelain 2lavabos 1210x465x170mm anthracite
|
Stock central:
|
TEC Lomme:
|
|
|
|
| 20003122 |
Van Marcke Cettina twin tablette porcelain avec 2lavabos 1210x465x170mm noir
|
Stock central:
|
TEC Lomme:
|
|
|
|
| 20003130 |
Van Marcke Cettina twin tablette porcelain avec 2lavabos 1210x465x170mm taupe
|
Stock central:
|
TEC Lomme:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 933794
Van Marcke. Cettina. Twin tablet met 2 wastafels in porselein met kraangat en overloop. Taupe.
Wastafelblad
| Uitvoering | Met geïntegreerde waskom(men) |
| Vorm | Rechthoekig |
| Aflegdeel | Zonder |
| Breedte | 1210mm |
| Diepte | 465mm |
| Dikte | 170mm |
| Materiaal blad | Keramiek |
| Kleur blad | Overig |
| VM kleur | Taupe |
Fiches technique
| F933794f | Télécharger |