Van Marcke by Falper Fin Tablette 2Waschbecken L2005xW505xH143mm matt weiss
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20001865 |
Van Marcke by Falper Fin tablet twin 2wastafels L1205xW505xH143mm mat wit
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20001866 |
Van Marcke by Falper Fin tablet twin 2wastafels L1405xW505xH143mm mat wit
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20001867 |
Van Marcke by Falper Fin tablet twin 2wastafels L1605xW505xH143mm mat wit
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20001868 |
Van Marcke by Falper Fin tablet twin 2wastafels L1805xW505xH143mm mat wit
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20001869 |
Van Marcke by Falper Fin tablet twin 2wastafels L2005xW505xH143mm mat wit
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 933807
Van Marcke Collection. Van Marcke by Falper. Fin. Integrierte Twin tablette mit 2 Waschtischen im Ceramilux mit Ablaufloch, ohne Amaturenöffnung und Überlauf. Matt weiss.
Table de lavabo
| Modèle | Avec lavabo(s) intégré(s) |
| Nombre de lavabos/logements de lavabo | 2 |
| Partie amovible | Gauche et droit |
| Largeur | 2005mm |
| Profondeur | 505mm |
| Épaisseur | 143mm |
| Matériau du dessus | Autre |
| Couleur dessus | Blanc |
| VM couleur | Matt White |
Technische fiches
| F933807n | Download |