Van Marcke Cettina tablet porselein 1wastafel 910x465x170mm taupe
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20005817 |
Van Marcke Cettina Tablette Porzellan 1Waschbecken 910x465x170mm matt weiss
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20005814 |
Van Marcke Cettina tablet porselein 1wastafel 910x465x170mm hoogglans wit
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20005823 |
Van Marcke Cettina tablette porcelain 1lavabo 910x465x170mm anthracite
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20005820 |
Van Marcke Cettina tablette porcelain 1lavabo 910x465x170mm noir mat
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20005826 |
Van Marcke Cettina tablette porcelain 1lavabo 910x465x170mm taupe
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 939734
Van Marcke. Cettina. Tablet met 1 wastafel in porselein met kraangat en overloop. Taupe.
Wastafelblad
| Uitvoering | Met geïntegreerde waskom(men) |
| Vorm | Rechthoekig |
| Aantal waskommen/waskomuitsparingen | 1 |
| Aantal kraangaten | 1 |
| Aflegdeel | Zonder |
| Breedte | 910mm |
| Diepte | 465mm |
| Dikte | 170mm |
| Materiaal blad | Keramiek |
| Kleur blad | Overig |
| VM kleur | Taupe |
Fiches techniques
| F939734f | Télécharger |