Outlet
Van Marcke Pinge verlichting LED IP44 230V B500xH40xD108mm chroom warm wit
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
| SKU | Name | Bruttopreis | Anzahl | Verpackung | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20028847 |
Van Marcke Pinge verlichting LED IP44 230V B300xH40xD108mm chroom warm wit
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20028848 |
Van Marcke Pinge verlichting LED IP44 230V B500xH40xD108mm chroom warm wit
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20028849 |
Van Marcke Pinge verlichting LED IP44 230V B800xH40xD108mm chroom warm wit
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
Nachfolgend finden Sie alle Informationen zum ausgewählten Artikel:
SKU: 933101
Van Marcke Origine. Pinge. Verlichting. LED lamp IP44 230V. B 500 x H 40 x D 108 mm. Chroom. Lichtkleur: warm wit.
SKU 20066769 ist der Nachfolger von SKU 20028848Plafond-/wandverlichting
| Lichtbron | LED niet uitwisselbaar |
| Kleur behuizing | Chroom |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | A |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Geschikt voor lampvermogen | 0W |
| Lichtkleur | Wit |
| Breedte | 500mm |
| Hoogte/diepte | 108mm |
| Lengte | 40mm |
Technisches Datenblatt
| F933101n | Download |