Delabie zeepverdeler electronisch muur 1L 90x105x256mm RVS wit geëpoxeerd CE
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20017028 |
Delabie distributeur savon électronique mur 1L 90x105x256mm inox poli brill CE
|
Centrale voorraad:
|
TEC Lomme:
|
|
|
|
| 20017027 |
Delabie distributeur savon électronique mur 1L 90x105x256mm inox poli satiné CE
|
Centrale voorraad:
|
TEC Lomme:
|
|
|
|
| 20030106 |
Delabie zeepverdeler electronisch muur 1L 90x105x256mm RVS wit geëpoxeerd CE
|
Centrale voorraad:
|
TEC Lomme:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 184299
Leveranciers-referentie: 512066W
Delabie. Elektronische verdeler voor vloeibare zeep, muurmodel 1 liter. RVS 304. CE gekeurd.
Zeepdispenser
| Materiaal pomp (bedieningselement) | Messing |
| Basisvorm | Hoekig |
| Materiaal flacon | Kunststof |
| Materiaal houder/behuizing | Roestvrijstaal (RVS - inox) |
| Profiel | ronde staaf |
| Traitement de surface | Non traité |
| Traitement de surface | Poli |
| Degré de brillance | Brillant |
| Mode de réalisation | Simple |
| Levier | Non |
| Type de savon | Savon liquide |
| Couleur du support | Acier inoxydable |
| Sans contact | Oui |
| Transparent | Non |
| Avec couvercle/rosace interchangeable | Non |
| Montage sur plaque/ lavabo | Non |
| Fonctionnement sur batterie | Oui |
| Avec protection contre le vol | Oui |
| Volume du conteneur | 1000cm³ |
| Fixation cachée | Oui |
| Installation | Mur |
| Fixation à vis | Oui |
| Montage collé | Non |
| Fixation auto-adhésive | Non |
| Avec matériau de fixation | Oui |
| Hauteur | 256mm |
| Largeur | 105mm |
| Profondeur | 90mm |
| Traitement antibactérien | Non |