Grohe Essentials rolhouder metaal deksel verborgen StarLight brushed cool sunrise
| SKU | Name | Bruttopreis | Anzahl | Verpackung | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20052349 |
Grohe Essentials Papierhalter Metall Deckel verdeckt StarLight br. cool sunrise
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20016510 |
Grohe Essentials WC-Papierhalter Metall Deckel verdeckt Brushed Hard Graphite
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20017534 |
Grohe Essentials WC-Papierhalter Metall Deckel verdeckt Chrom
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20016509 |
Grohe Essentials wc-rolhouder metaal deksel verborgen supersteel
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Nachfolgend finden Sie alle Informationen zum ausgewählten Artikel:
SKU: 165036
Referenz Hersteller 40367GN1
Verfügbare Verpackungen
Um Ihre Lagerung zu erleichtern, bieten wir die Möglichkeit, eine andere Verpackung zu erhalten.
In 95% der Fälle wird diese Verpackung eingehalten.
Gelegentliche logistische Einschränkungen können jedoch Anpassungen erfordern
| Anzah | Verpackung |
|---|---|
| 1 | Stuk |
| 24 | Karton |
De tijd is aangebroken om je badkamer een stijlvol en naadloos, bij elkaar passend geheel te laten vormen. Voeg simpelweg een aantal van de prachtig vervaardigde GROHE Essentials accessoires toe zoals de toiletrolhouder met klep. Het heeft een duurzame, gemakkelijk te onderhouden GROHE StarLight verchroomde afwerking die jaren zal schitteren en hij is ook heel gemakkelijk te monteren – volg eenvoudig de duidelijke stapsgewijze instructies. Vergeet niet om de andere producten die onderdeel vormen van de uitgebreide collectie te bekijken zoals de ophanghaak, toiletborstelset en verschillende handdoekhouders en badhandgrepen. Of ga voor nog meer gemak en probeer een van onze 3-, 4- of 5-in-één sets. GROHE Essentials accessoires – nauwkeurig vakmanschap, de materialen van de beste kwaliteit en een duurzaam ontwerp! De perfecte finishing touch voor badkamers van alle soorten en maten!
Closetrolhouder
| Uitvoering afdekrozet | Rond |
| Profiel | Zonder |
| Materiaal | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Kleur | Overig |
| Met klep | Ja |
| Met reserverolhouder | Nee |
| Dubbele closetrolhouder | Nee |
| Inbouw | Nee |
| Gesloten uitvoering | Nee |
| Verborgen bevestiging | Ja |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Hoogte | 119mm |
| Diepte | 44mm |
| Lengte | 167mm |