Delabie toiletpapierhouder in U-vorm RVS gepolijst onzichtbare bevestiging
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20049672 |
Delabie porte-papier WC à rouleau simple inox poli satiné
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20017029 |
Delabie toiletpapierhouder in U-vorm RVS gepolijst onzichtbare bevestiging
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20017668 |
Delabie toiletpapierhouder in U-vorm RVS gesatineerd onzichtbare bevestiging
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 184304
Référence fournisseur: 4081P
Delabie. Toiletpapierhouder in U-vorm. 130x82x175 mm. RVS gepolijst. Onzichtbare bevestiging.
Closetrolhouder
| Uitvoering afdekrozet | Rond |
| Profiel | ronde buis |
| Materiaal | Roestvrijstaal (RVS - inox) |
| Oppervlaktebescherming | Geen (onbehandeld) |
| Transparant | Nee |
| Kleur | Roestvrijstaal ( RVS ) |
| Met klep | Nee |
| Met reserverolhouder | Nee |
| Dubbele closetrolhouder | Nee |
| Inbouw | Nee |
| Gesloten uitvoering | Nee |
| Lijm-montage | Nee |
| Verborgen bevestiging | Ja |
| Bevestiging zelfklevend | Nee |
| Schroefbevestiging | Ja |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Hoogte | 130mm |
| Diepte | 82mm |
| Lengte | 175mm |