Van Marcke Nero porte-goupillon universel mural/poser anti-bactériel chromé
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20030489 |
Van Marcke Nero toiletborstelgarnituur wand mat zwart
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20049692 |
Van Marcke Nero universele toiletborstel inzet wand/staand antibacterieel chroom
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 214246
Van Marcke. Nero. Porte goupillon universel pour montage mural ou à poser. Anti-bactériel. Chromé.
Garniture de brosse de WC
| Matériau | Laiton |
| Type rosace de couverture | Rond |
| Kleur | Chroom |
| Met deksel | Ja |
| Wandmontage | Ja |
| Hoogte | 360mm |
| Breedte | 80mm |
| Diepte | 80mm |
Technische fiches
| F214246n | Download |