Normbau Cavere Care Klappsitz Weiß mit Grundplatte einhängbar Aluminium
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20030599 |
Normbau Cavere Care douchezitje opklapbaar 150kg grondplaat antraciet-metallic
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20030604 |
Normbau Cavere Care douchezitje opklapbaar wit op te hangen met grondplaat
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 216822
Leveranciers-referentie: 7844451092
Normbau. Cavere Care. Klappsitz vario, einhängbar, mit Grundplatte aus Aluminium, mit kratzfester Pulverbeschichtung mit antibakteriellem Schutz.
Duschsitz
| Befestigungsart | Mauer |
| Material Rahmen | Aluminium |
| Oppervlaktebescherming materiaal frame | Gecoat |
| Kleur zitting | Wit |
| Materiaal zitting | Aluminium |
| Verstelbare hoogte | Nee |
| Opklapbaar | Ja |
| Zitdiepte | 450mm |
| Zitbreedte | 450mm |
| Totale hoogte | 230mm |
| Totale breedte | 450mm |