Outlet
Van Marcke Sano Duschkorb tief Modell Messing Wand
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
SKU: 215662
Van Marcke Origine Sano Duschkorb für Wandmontage.
Korf
| Materiaal | Messing |
| Kleur | Chroom |
| Vorm | Rechthoekig |
| Wandmontage | Ja |
| Vrijstaand | Nee |
| Aantal etages | 1 |
| Loshangend aan douche/badwand | Nee |
| Met los inzetstuk | Nee |
| Verborgen bevestiging | Ja |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Hoogte | 80mm |
| Diepte | 120mm |
| Breedte | 260mm |
Technische fiches
| F215662n | Download |