Hansgrohe AddStoris zakdoekdispenser mat zwart
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
Nachfolgend finden Sie alle Informationen zum ausgewählten Artikel:
SKU: 188537
Referenz Hersteller 41774670
Hansgrohe. AddStoris. Zakdoekendispenser. Mat zwart. Kenmerken: wandmontage, kleefbevestiging, schroefbevestiging, materiaal: kunststof, geschikt voor gebruikelijke zakdoekdozen, eenvoudige verwijdering van het deksel voor gemakkelijk vullen, met bevestigingsmateriaal, verborgen bevestiging, boorafstand 200 mm, diameter boorgat: 6 mm, horizontale of verticale montage.
Papierhalter
| Geeignet für | Trockentuch |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Farbe | schwarz |
| Elektronisch | Nein |
| Geeignet für Wandmontage | Ja |
| Verdeckte Befestigung | Ja |
| Höhe | 145mm |
| Breite | 265mm |
| Tiefe | 62mm |