Delabie haak kort model 62x65x73mm RVS gepolijst onzichtbare bevestiging
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
| SKU | Name | Bruttopreis | Anzahl | Verpackung | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20017031 |
Delabie haak kort model 62x65x73mm RVS gepolijst onzichtbare bevestiging
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20017666 |
Delabie haak kort model 62x65x73mm RVS gesatineerd onzichtbare bevestiging
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Nachfolgend finden Sie alle Informationen zum ausgewählten Artikel:
SKU: 184307
Referenz Hersteller 4043P
Verfügbare Verpackungen
Um Ihre Lagerung zu erleichtern, bieten wir die Möglichkeit, eine andere Verpackung zu erhalten.
In 95% der Fälle wird diese Verpackung eingehalten.
Gelegentliche logistische Einschränkungen können jedoch Anpassungen erfordern
| Anzah | Verpackung |
|---|---|
| 1 | Stuk |
| 30 | Karton |
Delabie. Haak kort model, 62x65x73 mm. RVS gepolijst. Onzichtbare bevestiging.
Handdoekhaak
| Oppervlaktebescherming | Geen (onbehandeld) |
| Materiaal | Roestvrijstaal (RVS - inox) |
| Oppervlaktebehandeling | gepolijst |
| Profiel | ronde buis |
| Kleur | Roestvrijstaal ( RVS ) |
| Draaibaar | Nee |
| Aantal armen | 1 |
| Met deurstopfunctie | Nee |
| Schroefbevestiging | Ja |
| Lijm-montage | Nee |
| Bevestiging zelfklevend | Nee |
| Verborgen bevestiging | Ja |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Uitvoering afdekrozet | Rond |
| Diepte | 65mm |
| Lengte | 62mm |
| Hoogte | 73mm |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Zelfmoordremmend | Nee |
| Profielvorm | Overig |