Outlet
Van Marcke Tilde handdoekhouder enkel 60cm messing wand
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20003163 |
Van Marcke Tilde handdoekhouder enkel 60cm messing wand
|
Stock central:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20003167 |
Van Marcke Tilde handdoekhouder enkel wand 620x20x90mm messing geborsteld nikkel
|
Stock central:
|
TEC Delémont:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 215546
Van Marcke Origine. Serie Tilde. Vaste handdoekdrager, enkel, 60 cm.
Handdoekhouder
| Vorm | Houder vast |
| Materiaal | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Verchroomd |
| Uitvoering afdekrozet | Rond |
| Kleur | Chroom |
| Aantal handdoekstangen | 1 |
| Met washandhaakje | Nee |
| Verborgen bevestiging | Ja |
| Lengte | 620mm |
| Hoogte | 20mm |
| Diepte | 90mm |
Fiches technique
| F215546n | Télécharger |