Hansgrohe AddStoris Badetuchhalter Chrom
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 188488
Leveranciers-referentie: 41747000
Beschikbare verpakkingen
Om uw opslag te vergemakkelijken, bieden wij de mogelijkheid om een andere verpakking te ontvangen.
In 95% van de gevallen zal deze verpakking gerespecteerd worden.
Echter, incidentele logistieke beperkingen kunnen aanpassingen vereisen.
| Aantal | Eenheid |
|---|---|
| 1 | Stück |
| 12 | Karton |
Hansgrohe. AddStoris. Badetuchhalter. Chrom. Artikelmerkmale: Wandmontage, Material: Metall, Material Halteelement: Metall, Länge: 648 mm, mit Befestigungsmaterial, verdeckte Befestigung, Bohrabstand: 626 mm, Durchmesser Bohrloch: 6 mm.
Handtuchhalter
| Form | fester Halter |
| Werkstoff | sonstige |
| Oberflächenschutz | verchromt |
| Oberflächenbehandlung | poliert |
| Mit wechselbarer Abdeckkappe/Rosette | Nein |
| Farbe | Chrom |
| Anzahl der Handtuchhalter | 1 |
| Anzahl der Etagen | 1 |
| Schwenkbar | Nee |
| Met washandhaakje | Nee |
| Uittrekbaar | Nee |
| Montagewijze | Wand |
| Verdeckte Befestigung | Ja |
| Mit Befestigungsmaterial | Ja |
| Länge | 70mm |
| Höhe | 32mm |
| Tiefe | 70mm |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Zelfmoordremmend | Nee |