Van Marcke handdoekhouder enkel vast chroom 600mm
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20017529 |
Van Marcke porte serviette simple fixe chromé 600mm
|
Stock central:
|
TEC Lomme:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 211560
Handdoekdrager. Vast. Chroom. 60cm.
Handdoekhouder
| Vorm | Rek/beugel |
| Materiaal | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Verchroomd |
| Met verwisselbare decor-afdekkap/rozet | Nee |
| Uitvoering afdekrozet | Rond |
| Kleur | Chroom |
| Aantal handdoekstangen | 1 |
| Met washandhaakje | Nee |
| Verborgen bevestiging | Nee |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Lengte | 600mm |
| Hoogte | 0mm |
| Diepte | 0mm |
| Diameter | 20mm |
Fiches techniques
| F211302 | Télécharger |