Roca Contessa ligbad plaatstaal 150 x 70 cm
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20048435 |
Roca Contessa ligbad plaatstaal 140 x 70 cm
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20048436 |
Roca Contessa ligbad plaatstaal 150 x 70 cm
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20048437 |
Roca Contessa ligbad plaatstaal 160 x 70 cm
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20048438 |
Roca Contessa ligbad plaatstaal 170 x 70 cm
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 118511
Référence fournisseur: 118511
BAD STAAL PDS VIS.150X70-1G
Bad
| Uitvoering | Ligbad |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoekbad | Nee |
| Halfvrijstaand | Nee |
| Materiaal | Staal |
| Vrijstaand | Nee |
| Lengte | 1500mm |
| Breedte | 700mm |
| Diepte (inwendig tot overloop) | 0mm |
| Met poten | Ja |
| Kleur | Wit |
| Inhoud | 150l |
| Met overloopgat | Ja |
| Plaats afvoergat | Voeteinde |
| Diameter afvoergat | 52mm |
| Met antislipuitrusting | Nee |
| Met kraangatboring | Ja |
| SKU | Nom | Quantité |
|---|---|---|
| 20038478 | Roca potenstel voor plaatstalen baden metaal 4 stuks | 1 |
| 20038479 | Roca Contessa ligbad plaatstaal 150 x 70 cm naakt | 1 |