NIC UITSTORTGOOTST.KUNSTST.WT
SKU: 070271
Referenz Hersteller 6000101
Nicoll. Uitstortgootsteen in kunststof, wit.
Uitstortbak
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Kunststof |
| Met rooster voor emmer | Nee |
| Aantal spoelbakken | 1 |
| Montagewijze | Dübelbolzen |
| Mit Befestigungsmaterial | Nein |
| Tiefe | 345mm |
| Breite | 495mm |
| Höhe | 150mm |