Zucchetti Brim wastafelmengkraan met lediging chroom
SKU: 181015
Referenz Hersteller ZBR308
Verfügbare Verpackungen
Um Ihre Lagerung zu erleichtern, bieten wir die Möglichkeit, eine andere Verpackung zu erhalten.
In 95% der Fälle wird diese Verpackung eingehalten.
Gelegentliche logistische Einschränkungen können jedoch Anpassungen erfordern
| Anzah | Verpackung |
|---|---|
| 1 | Stuk |
| 10 | Karton |
Zucchetti. Brim. Éengreepswastafelmengkraan voor 1-gatsmontage met mousseur, lediging messing 1 1/4 en aansluitflexibels.
Mengkraan voor lavabo
| Type greep | met één greep |
| Uitvoering temperatuurregeling | handmatige bediening |
| Materiaal kraan | Messing |
| Oppervlaktebehandeling | gepolijst |
| Montage | Blad/kraangat |
| Basiskleur | Chroom |
| Accentkleur | Chroom |
| Aantal kraangaten | 1-gats |
| Uitvoering afvoer | vast onderaan |
| Met rozetten/afdekplaat | Ja |
| Type afvoeraansluiting | Trekwaste |
| Temperatuurbegrenzing | Nee |
| Totale opbouwhoogte | 163mm |
| Opbouwhoogte onderzijde kraanmond | 106mm |
| Overhang afvoer | 110mm |