GO VM Valencia wastafelmengkraan m zonder vidage chroom
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20070266 |
GO VM Valencia mitigeur monocommande de lavabo m sans vidage chrome
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20070264 |
GO VM Valencia mitigeur monocommande de lavabo s sans vidage noir
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
Mengkraan voor lavabo
| Type greep | met één greep |
| Uitvoering temperatuurregeling | handmatige bediening |
| Materiaal kraan | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Verchroomd |
| Oppervlaktebehandeling | gepolijst |
| Montage | Blad/kraangat |
| Basiskleur | Chroom |
| Accentkleur | Chroom |
| Aantal kraangaten | 1-gats |
| Aansluiting aanvoer | Slang (schroefkoppeling) |
| Uitvoering afvoer | vast onderaan |
| Aansluitmaat aanvoer | 3/8" (10) |
| Mondstuk waterkraan | straalregelaar |
| Uittrekbare inlaat met handdouche | Nee |
| Met afsluitkraan voor aansluiting van externe toestellen | Nee |
| Met rozetten/afdekplaat | Ja |
| Debietklasse | Zonder |
| Totale opbouwhoogte | 180mm |
| Opbouwhoogte onderzijde kraanmond | 109mm |
| Geluidsklasse volgens EN ISO 3822 | Zonder |
| Type à basse pression | Non |
| Avance d'évacuation | 130mm |