Ideal Standard Ceraplan 4 bad/douchemengkraan
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20058689 |
Ideal Standard Ceraplan 4 bad/douchemengkraan
|
Stock central:
|
TEC Delémont:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 171492
Référence fournisseur: BD256AA
Conditionnements disponibles
Afin de faciliter votre stockage, nous offrons la possibilité de recevoir un conditionnement différent.
Dans 95% des situations, ce conditionnement sera respecté.
Des contraintes logistiques occasionnelles peuvent cependant nécessiter des ajustements.
| Quantité | Emballage |
|---|---|
| 1 | Stuk |
| 10 | Karton |
De Ceraplan badkamer- en keukencollectie van Ideal Standard is ontworpen voor het dagelijks leven, omdat het dagelijks leven eenvoud nodig heeft. Met zijn eenvoudige ontwerp en zuivere vormen is Ceraplan een voor de hand liggende keuze voor badkamer en keuken. Deze collectie creëert een serene omgeving, waar functionaliteit en schoonheid elkaar ontmoeten.
Badmengkraan
| Type greep | met één greep |
| Uitvoering temperatuurregeling | handmatige bediening |
| Temperatuurbegrenzing | Nee |
| Temperatuurbegrenzing (38 °C) | Nee |
| Materiaal kraan | Messing |
| Drukcompenserend | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Verchroomd |
| Oppervlaktebehandeling | Overig |
| Basiskleur | Chroom |
| Montage | Wand |
| Aansluiting aanvoer | Buitendraad |
| Middenafstand | 150mm |
| Plaats uitlaat | Naar beneden |
| Aansluitmaat aanvoer | 3/8" (10) |
| Mondstuk waterkraan | straalregelaar |
| Nom. binnendiameter uitlaat | 1/2" (15) |
| Overhang afvoer | 115mm |
| Met omschakeleenheid | Ja |
| Met vaste hoofddouche | Nee |
| Met douchegarnituur | Nee |
| Met koppelingen | Ja |
| Koele behuizing | Nee |
| Max. aftapcapaciteit (bij 300 kPa) | 20l/min |
Fiches technique
| F20058689n | Télécharger |