Kessel Ultravlakke 54 vloerafvoer zij-uitloop uitneembaar stankslot waterslot K3
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
SKU: 130164
Referenz Hersteller 44740.20M
Kessel. Ultravlakke 54. Horizontale vloerafvoer. DN 40. Met sleufrooster 120 x 120 mm van rvs. Met uitneembaar stankslot in het opzetstuk. Met voorgemonteerde waterdichtingsdoek. Framehoogte 9 mm. Waterslothoogte 22 mm. Totale hoogte: min 63 - max 116 mm.
Vloerput met 1 aansluiting
| Materiaal vloerput | Kunststof |
| Kwaliteitsklasse vloerput | ABS |
| Mit Gitter | Ja |
| Material Gitter | rostfreier Stahl |
| Form des Gitters | rechteckig |
| Breite Gitter | 120mm |
| Länge Gitter | 120mm |
| Rohraußendurchmesser | 40mm |
| Richtung Auslass | horizontal |
| Sperrwasserhöhe | 22mm |
| Typ des Geruchsverschlusses | Membran |