Hansgrohe RainDrain installatieset 800 voor douchegoten afwerksets
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20052738 |
Hansgrohe RainDrain set d'installation 800 caniveau douche kits de finition
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 188386
Référence fournisseur: 56012180
Hansgrohe. RainDrain. Installatieset 800 voor douchegoten, ingebouwd in de te betegelen vloer. Afwerksets. Bestaat uit: lediging in stainless steel, voorgemonteerd afdichtingsmembraan, verstelbare voeten, tegel hulpstuk. Kenmerken artikel: geschikt voor alle RainDrain Rock en RainDrain Match afwerksets, toepassingsgebied: nieuwbouw, renovatie, incl. In hoogte verstelbare voeten en tegelhulp voor installatie, met geïntegreerde helling, materiaal installatieset: roestvrij staal 304 (1.4301).
Douchegoot
| Vorm | Rechthoekig |
| Materiaal goot | Roestvrijstaal (RVS - inox) |
| Met rooster | Nee |
| Rooster voor glas | Nee |
| Rooster voor tegels | Nee |
| Oppervlaktebescherming rooster | Geen (onbehandeld) |
| Oppervlaktebehandeling rooster | Overig |
| Kleur rooster | kleurloos |
| Glansgraad | Mat |
| Aansluiting | Overig |
| Met sifon | Nee |
| Uitneembaar waterslot | Nee |
| Lengte | 800mm |
| Breedte | 113mm |
| Hoogte | 41mm |
| Verstelbare hoogte | Ja |
| Bords lâches | Non |
| Rehausse ajustable | Non |
| Verrouillable | Non |
| Montage mural | Oui |
| Bride d'étanchéité élargie | Non |
| Convient pour utilisaton membrane imperméable sous le plancher | Oui |
| Convient pour des sols avec revêtement | Non |
| Convient pour un sol en béton | Oui |
| Adapté pour un sol vinylle | Non |
| Insonore | Non |
| Avec gaine antifeu | Non |
| Homologation selon BBR/EKS | Non |