Hansgrohe RainDrain Flex douchegoot 900 inkortbaar afwerkset chroom
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
| SKU | Name | Bruttopreis | Anzahl | Verpackung | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20052996 |
Hansgrohe RainDrain Flex Duschrinne 900 kürzbar Fertigset Edelstahl gebürstet
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20052995 |
Hansgrohe RainDrain Flex Duschrinne 900 kürzbar Fertigset mattschwarz
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20052994 |
Hansgrohe RainDrain Flex caniveau douche 900 découpable kit finition chromé
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Nachfolgend finden Sie alle Informationen zum ausgewählten Artikel:
SKU: 188388
Referenz Hersteller 56045000
Hansgrohe. RainDrain Flex. Douchegoot 900. Chroom. Bestaat uit: afneembare deksel, Dryphon. Kenmerken artikel: ter plaatse te zagen, eenvoudig schoon te maken oppervlak, hoogte verstelbaar met 10 mm, tot 60 L/min ledigingscapaciteit, toepassingsgebied: nieuwbouw, renovatie, hulpstuk om het rooster op een eenvoudige manier te verwijderen, met geïntegreerde helling, type geurslot: mechanisch, montagetype: tweezijdig, kwaliteitsklasse goot: roestvrij staal 304 (1.4301), geschikt voor primaire lediging.
Grille de caniveau de douche
| Forme de la grille | Rectangulaire |
| Grille pour verre | Non |
| Grille pour carrelage | Oui |
| Matériau de la grille | Acier inoxydable |
| Qualité du matériau | Acier inoxydable RVS 304 (1.4301) |
| Grille avec protection des surfaces | Étamé |
| Traitement de surface de la grille | Brossé |
| Couleur de la grille | Autre |
| Degré de brillance | Brillant |
| Verrouillable | Oui |
| Longueur | 900mm |
| Hauteur | 10mm |
| Largeur | 60mm |
| Épaisseur de matériau de la grille | 1mm |