Winterwarm concentrische muurdoorvoer CT 100/150 XR40-XR60 + TR40C/TR50C
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
| SKU | Name | Bruttopreis | Anzahl | Verpackung | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20041189 |
Winterwarm konzentrische Wanddurchführung CT 100/150 XR40-XR60 + TR40C/TR50C
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20041188 |
Winterwarm konzentrische Wanddurchführung CT 80/125 XR10-XR30+TR24C-TR28C + ACR
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Nachfolgend finden Sie alle Informationen zum ausgewählten Artikel:
SKU: 710588
Referenz Hersteller IA8112
Winterwarm. XR. Concentrische muurdoorvoer CT 80/125. Maximale equivalente lengte rookgasafvoer is 4 m. Indien nodig condensopvangstuk installeren. Voor XR10 - XR20 - XR30.
Rookgasmuurdoorvoer
| Systeemtype | Concentrisch |
| Uitmondingsconstructie | 1-pijps |
| Max. mediumtemperatuur (continu bedrijf) | 250°C |
| Diameter enkelwandig systeem | 150mm |
| Diameter parallel systeem | Overig |
| Diameter concentrisch systeem | 100 / 150 mm |
| Positive (overdruk) | Ja |
| Wet (condenserend) | Nee |
| Negative (onderdruk) | Ja |
| Dry (niet condenserend) | Ja |
| Alleen geschikt voor luchttoevoer | Nee |
| Materiaal rookgasbuis | Aluminium |
| Materiaal luchttoevoerbuis | Aluminium |
| Kwaliteitsklasse rookgasbuis | Al 99,0 (3.0205) |
| Oppervlaktebescherming rookgasbuis | Geen (onbehandeld) |
| Oppervlaktebehandeling luchttoevoerbuis | Geen (onbehandeld) |
| Oberflächenschutz Luftzufuhrrohr | unbehandelt |
| Eispegelfrei/Eisfrei | Ja |
| Farbe Giebelseite | schwarz |
| RAL-Nummer Giebelseite | 7021 |
| Innenfarbe | weiß |
| RAL-Nummer Innenseite | 9010 |
| Gesamtlänge | 780mm |
| Länge Giebelseite | 180mm |