DIN DIFLUX PELL.1A8 D80/125
SKU: 524182
Leveranciers-referentie: 0301081A8EP
Dinak. Diflux Pellets 1A8. Aansluitstuk D80/125. Regelbaar aansluitstuk bi-flux D80/60. Lengte = 590-860 mm.
Concentrisch rookgasafvoer/luchttoevoer hulpstuk 3 aansluitingen
| Materiaal binnenbuis | Roestvrijstaal (RVS - inox) |
| Kwaliteitsklasse binnenbuis | Roestvrij staal 316 L (1.4404) |
| Materiaal buitenbuis | Roestvrijstaal (RVS - inox) |
| Oppervlaktebescherming buitenbuis | Overig |
| Oppervlaktebehandeling buitenbuis | gepolijst |
| Hoek aansluiting 3 (spruithoek) | 90 ° |
| Max. mediumtemperatuur (continu bedrijf) | 200°C |
| Positive (overdruk) | Nee |
| Wet (condenserend) | Nee |
| Dry (niet condenserend) | Nee |
| Negative (onderdruk) | Nee |
| Diameter aansluiting 1 | 80 / 125 mm |
| Wanddikte binnenbuis | 0.4mm |
| Productiewijze binnenbuis | Naadloosgelast (stuik) |
| Productiewijze buitenbuis | Naadloosgelast (stuik) |
| Met klemband | Nee |
| Kleur | Overig |
| Lengte | 590mm |
| Werkende lengte | 860mm |
Technische fiches
| F524182n | Download |